Frissítő kávé kollagénnel, zöld kávéval és ganodermával

2013. máj. 27.

Szakács-étteremvezető

Kaposvár vonzáskörzetében lévő Megbízónk részére munkatársat keresünk a következő pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • A konyha és az étterem működésének irányítása
  • A konyhai-éttermi személyzet munkájának szervezése, irányítása
  • Az alapanyag-beszerzés koordinációja
  • Az étteremben rejlő fejlődési potenciál kiaknázása és megvalósítása, pl. újítások bevezetése az étlapra, ételválasztékra, tálalásra vonatkozóan, rendezvények gasztronómiai ajánlata, reformkonyhai alkalmazások, ötletek

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakács végzettség
  • Min. 5 év szakmai és étterem-vezetési területen szerzett tapasztalat
  • Magas szintű kreativitás, szakmai igényesség
  • Rugalmasság
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatások
  • Érdekes, szakmai kihívásokkal teli munka
  • Szakmai fejlődési lehetőségek biztosítása
  • Szolgálati lakás megoldható

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szakács
  • Vendéglátás / Idegenforgalom
  • Éttermi vendéglátás
  • Közétkeztetés / Üzemeltetés
  • Vendéglátás / Idegenforgalom vezető

Munkavégzés helye:

Kaposvár vonzáskörzete