Frissítő kávé kollagénnel, zöld kávéval és ganodermával

2013. júl. 30.

Minőségbiztosítási mérnök

A Humán Centrum Kft. elektronikai termékek gyártásával és forgalmazásával foglalkozó partnere számára keresünk minőségbiztosítási mérnököt az alábbi feltételekkel.

Feladatok:
- Vevői reklamációk kezelése, megelőző és helyesbítő intézkedések végrehajtásának koordinálása
- Beszállítói reklamációk kezelése, bevezetett intézkedések hatékonyságának ellenőrzése
- Új termékek dokumentációjának elkészítése a mérnökséggel együttműködve
- Részvétel termék/folyamat jóváhagyási folyamatban
- Belső- és beszállítói auditok végrehajtása, intézkedések nyomon követése
- Minőségirányítási rendszer fejlesztése
- Vevői auditokon való részvétel

Elvárások:
- Felsőfokú műszaki végzettség
- Autóipari szabványok ismerete, ISO TS 16949
- APQP, PPAP, MSA, FMEA, SPC ismeretek
- Angol nyelvtudás
- Eredmény-, minőség- és vevőorientáltság, kommunikációs készség
- Rugalmasság, jó szervező készség
- Utazási hajlandóság

Előnyök:
- Autóipari tapasztalat
- Minőségbiztosítási és/vagy termelési területen szerzett tapasztalat
- Tapasztalat 8D riportok készítésében

Az önéletrajzokat a következő e-mail címre várjuk:koncz.nora@humancentrum.hu