Frissítő kávé kollagénnel, zöld kávéval és ganodermával

2018. júl. 11.

[Kínál] Konyhai előkészítő állásajánlat Budapesti étteremben | Raveczky Miklós e.v.

Földrajzi elhelyezkedés: Budapest
Álláspozíció leírása:

A nyugati pályaudvar vonzáskörzetében lévő, évtizedes múlttal rendelkező éttermünk keres konyhai előkészítő munkatársakat teljes és részmunkaidős állásokba.

Amit kínálunk:

  • betanítás
  • havi bérezés
  • hosszú távú munkalehetőség.

Amit elvárunk:

  • megbízhatóság
  • precizitás

Szakmai tapasztalattal rendelkezők és/vagy közelben lakók előnyben!
Nyugdíjasok, háztartásbeliek is nyugodtan jelentkezhetnek!

Feladatok:

  • alapanyagok előkészítése (zöldségek, húsok, tészta,
    feltétek)
  • termékek elkészítése (Pizza, sandwich, rántott hús)
  • konyha és eszközeinek rendben tartása

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét, a hirdetés alatt lévő jelentkezz itt gomb segítségével küldje be fényképes önéletrajzát.

Jelentkezzen az álláshirdetésre

from BudapestÁllás.hu | Az ingyenes budapesti állásportál! https://budapestállás.hu/munka/4982/konyhai-elokeszito-allasajanlat-budapesti-etteremben-at-raveczky-miklos-ev/