Frissítő kávé kollagénnel, zöld kávéval és ganodermával

2012. okt. 20.

Gyakornok - asszisztens

Termékeink sokszínűsége és új projektjeink következtében keresünk új munkatársakat az alábbi munkakörbe: Gyakornok - asszisztens

Feladatok:
  • Titkárságvezetők napi munkájának támogatása
  • Irodai adminisztráció; táblázatok kezelése, aktualizálása
  • Utazásszervezés
  • Postázás
  • Munkatársak továbbképzéseinek szervezésében való támogatás
Elvárások:
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok nappali tagozaton aktív hallgatói státusszal
  • Kommunikációképes német és/vagy angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Kiváló szervezőkészség
  • Kiváló problémamegoldó-készség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Legalább heti 4 nap munkavégzés
  • Legalább 6 hónapos gyakornoki idő vállalása
Amit kínálunk:
  • gyakornoki fizetés
  • útiköltség támogatás
  • tanfolyamokon való részvételi lehetőség (IT és nyelvtanfolyamok)
  • világszínvonalú technológia
  • fiatal, dinamikus csapat
  • korszerű környezet

Munkavégzés helye: Hatvan

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar, illetve idegen nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi címre:
Robert Bosch Elektronika Kft.
3001 Hatvan, Pf.: 60., Humánerőforrás osztály
vagy bosch3638@profession.hu