Frissítő kávé kollagénnel, zöld kávéval és ganodermával

2012. okt. 20.

Projektmenedzser

Egészségügyi témájú tanácsadással foglalkozó vállalkozás betegeknek szóló programjai menedzseléséhez rátermett munkatársat keres Projektmenedzser munkakörbe.

Feladatok:
  • Edukációs programok tervezése, előkészítése, irányítása
  • Belső és külső projektcsapat összehangolása, koordinálása
  • A programokhoz kapcsolódó tevékenységek összehangolása
  • Call center menedzsmentjében való részvétel
  • Közvetlen kapcsolattartás az üzleti partnerekkel és ügyfelekkel
  • Ügyfél elégedettség biztosítása
  • Felmerülő problémák, kérések kezelése
  • Rendszeres és eseti riportkészítés
  • Prezentációkészítés
  • Minőségbiztosítás
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Fejlett szervező- és vezetői készség
  • Gyorsaság, megbízhatóság, terhelhetőség
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeret, Excel, PowerPoint és Word
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • Eredményorientált személet, pro-aktivitás
  • Kitűnő problémamegoldó készség
Előny:
  • Egészségügyi végzettség és/vagy egészségügyi területen szerzett jártasság
  • Idegen nyelv (kiemelten angol) ismerete
  • Call center tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Fiatalos, dinamikus munkakörnyezet
  • Kihívást jelentő munkakör
  • Azonnali munkakezdési lehetőség
Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes szakmai önéletrajzátbérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre: client27608@profession.hu