Frissítő kávé kollagénnel, zöld kávéval és ganodermával

2012. okt. 22.

Java szoftverfejlesztő állás

Győri székhelyű szoftverfejlesztő cég keres főállású munkatársat Java szoftverfejlesztő pozícióra.

Főbb feladatok, munkák:
fejlesztési feladatokban való részvétel nemzetközi projekteken, külföldi ügyfél megrendelésére
szoftvertervezés és implementálás
dokumentálás és modultesztelés
javítási, módosítási és fejlesztési javaslatok egyeztetése a csapatvezetővel

Az álláshoz tartozó elvárások:
kommunikációképes, aktív angol nyelvtudás
Legalább 1-2 év Java web-fejlesztői tapasztalat
Spring és Hibernate használati ismeretek
IT területen megszerzett/közeljövőben megszerzendő felsőfokú végzettség
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Oracle PL/SQL és SQL ismeretek
JSP, JavaScript, HTML, Jquery és AJAX ismeretek
minősítések (Microsoft, Oracle/SUN)
csapatvezetői tapasztalat
egészségügyi rendszerek ismerete
Amit kínálunk:
versenyképes jövedelem
szakmai fejlődés lehetősége
részvétel nemzetközi projektekben
rugalmas munkaidő
vidám csapat :)

Munkavégzés helye: Győr

Jelentkezni a szintezisnet39@profession.hu e-mail címre küldött angol nyelvű fényképes önéletrajzzal lehet. Bővebb információk a www.szintezis-net.hu honlapon.