Frissítő kávé kollagénnel, zöld kávéval és ganodermával

2012. okt. 22.

Mérlegképes könyvelő állás

Nemzetközi fuvarozó cég keres Mérlegképes Könyvelőt vecsési telephelyére.

Feladatok:
A cég teljes körű könyvelése
ÁFA és egyéb adóbevallások határidőre történő elkészítése
Adóhatóság előtti képviselet
Részvétel a havi és éves zárásokban, valamint a beszámoló elkészítésében (mérleg és eredmény-kimutatás készítése)
Tárgyi eszközök, időbeli elhatárolások, átvezetések, korrekciók elkészítése
Pénzügyi feladatok ellátása, kinnlevőség kezelés
Kapcsolattartás az adóhivatalokkal és a könyvvizsgálóval
Riportok összeállítása a vezetőség részére
Pénzügyi vezető munkájának segítése

Elvárások:
Mérlegképes könyvelői regisztráció
Több éves (min. 5 év) könyvelői gyakorlattal, a magyar számviteli és adótörvények naprakész ismerete
Aktív középfokú angol nyelvtudás elvárás, francia nyelv előny jelent
Alapos számítógép ismeretek (MS Office)
Megbízhatóság, lojális, önálló munkavégzés, kiváló kommunikációs képesség
Gyors tanulási képesség
Precizitás, elkötelezettség, nyitottság
Terhelhetőség, kitartás, rugalmasság
Kiváló analitikus képesség
Csapatjátékos

Amit kínálunk:
Versenyképes fizetés
Céges autó
Hosszú távú lehetőség
Összetett, kihívást jelentő, felelősségteljes szakmai feladatok
Azonnali kezdési lehetőség

Munkavégzés helye: Vecsés

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát a prevost9@profession.hu e-mail címre.